Antikvariát Ing. Pavel Vacek

klic

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky e-shopu Antikvariát Ing. Pavel Vacek

1. Identifikace prodávajícího:

Ing. Pavel Vacek
sídlo: Nádražní 309, 580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 88651339
číslo bankovního účtu: 2701020759/2010

2. Kontaktní údaje

a) adresa pro doručování pošty, osobní odběry zboží a zasílání případných reklamací zboží:
Ing. Pavel Vacek
Nádražní 309
580 01 Havlíčkův Brod
b) tel. +420 724 164 590
c) email: antik-vacek@seznam.cz

3. Definice pojmů

Pro účely těchto Podmínek se rozumí pod pojmem:

  1. Spotřebitel – osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.
  2. Jiný kupující – osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nemá postavení spotřebitele.
  3. Kupující – Spotřebitel a/nebo Jiný Kupující.

4. Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva se Spotřebitelem i s Jiným kupujícím je uzavřena potvrzením objednávky Kupujícího Prodávajícím, stane-li se tak ve lhůtě 7 dnů ode dne doručení objednávky Kupujícím.

5. Dodací lhůty

Dodací lhůta jsou zpravidla 3 pracovní dny od data objednávky.

6. Dopravné

a) Osobní odběr

Osobní odběr je možné provést po předchozí dohodě na adrese: Ing. Pavel Vacek, Nádražní 309, Havlíčkův Brod, 580 01. Při osobním odběru je nutné zboží zaplatit předem bankovním převodem na účet a pak si jej osobně vyzvednete. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny.

b) Česká pošta

Zboží vám bude doručeno do 3 pracovních dnů od expedice zásilky. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem předem nebo dobírkou. Doprava je hrazena zákazníkem při platbě předem ve výši 70,- Kč. Poštovné při odeslání na dobírku činí 120,- Kč

c) Doprava zdarma

U objednávek v souhrnné hodnotě nad 500,- Kč neúčtujeme dopravné při platbě předem.

7. Kupní smlouva uzavíraná s Kupujícím

Kupní smlouva uzavíraná mezi Prodávajícím a Kupujícím podléhá režimu vymezenému v občanském zákoníku. Kupující má právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce do 14 dnů ode dne převzetí zboží. K tomu, aby bylo odstoupení Kupujícího od smlouvy účinné, musí být nejpozději poslední den uvedené zákonné 14-ti denní lhůty doručeno Prodávajícímu. Spotřebitel v případě, kdy Kupující využije svého práva odstoupit v zákonem stanovené lhůtě od sjednané smlouvy, je povinen vrátit Prodávajícímu předmětné zboží. Kupující má právo požadovat po Prodávajícím zpět zaplacené peníze v plné výši, včetně poštovného. V případě, kdy Kupující řádně a včas odstoupí od sjednané smlouvy, má právo na vrácení zaplacené částky ve lhůtě 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Odstoupení od příslušné smlouvy, stejně jako vracené zboží musí být Prodávajícímu doručeno na adresu:

Ing. Pavel Vacek
Nádražní 309
580 01 Havlíčkův Brod

8. Záruční podmínky

Záruční podmínky v případě smlouvy uzavřené se Spotřebitelem se řídí úpravou obsaženou v občanském zákoníku. Záruční podmínky v případě smlouvy uzavřené s Jiným kupujícím se řídí úpravou obsaženou v obchodním zákoníku.

9. Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů jsou na samostatmé stránce Osobní údaje.

10. Rozhodný právní řád

Veškeré kupní smlouvy, stejně jako veškeré právní vztahy s těmito smlouvami související nebo z nich vyplývající se řídí úpravou obsaženou v platném právním řádu České republiky.

11. Obecné

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč a jsou konečné. Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Všechny tituly jsou skladem. Daňový doklad přikládáme na vyžádání.